Skontaktuj się z nami

Zakład pogrzebowy "Kalia"

Główna siedziba   (12) 423-30-48

ul. Mazowiecka 14
30-036 Kraków

Telefony czynne całą dobę

(12) 387-26-41
(12) 633-99-53

Opinie o nas

Sylwia Szlachta napisał/a:
Rzetelna obsluga pracownicy bardzo pomocni.Firma profesjonalna na kazdym etapie pogrzebu.Bardzo dziękuję Czytaj więcej

Opinie

Sylwia Szlachta napisał/a:

Rzetelna obsluga pracownicy bardzo pomocni.Firma profesjonalna na kazdym etapie pogrzebu.Bardzo dziękuję

Jadwiga Jakubas-Jamróz napisał/a:

Firma bardzo sprawna i rzetelna. Obsługa profesjonalna, na najwyższym poziomie dbająca o najmniejszy szczegół. Jestem bardzo wdzięczna za zorganizowanie uroczystości pożegnania mojego Taty. Kwiaty i oprawa muzyczna przepiękne.

Dominika Skibińska napisał/a:

Bardzo dziękuję za przygotowanie ceremonii pożegnania mojego ukochanego dziadka. Dziękuję za profesjonalizm i godne potraktowanie zmarłego i rodziny. Serdecznie Państwa pozdrawiam.

Joanna Piskorz napisał/a:

W imieniu swoim i mojej siostry, chciałabym serdecznie podziękować personelowi oraz właścicielom Zakładu Pogrzebowego Kalia, za zorganizowanie pogrzebu naszego taty. Państwa zaangażowanie oraz okazana życzliwość w tym trudnym dla nas czasie zasługuje na ogromną wdzięczność .

Iwona Błażewicz napisał/a:

BARDZO DZIEKUJĘ za organizację pogrzebu mojej mamy oraz za wszystkie formalności , które w moim imieniu Państwo dokonali . POLECAM ZUP KALIA ! Serdeczna, sprawna i profesjonalna obsługa . Dwa razy , po stracie najbliższych , mogłam liczyć na tak bardzo miłe i pomocne osoby z tej firmy.

Iwona Błażewicz napisał/a:

Bardzo dziękuję za usługę po śmierci mojego ojca. Bardzo wdzięczna jestem Panom właścicielom i całemu personelowi. Przebywając za granicą kraju nie mogłam osobiście dopilnować formalności. Firma dopilnowała i zorganizowała przed moim przyjazdem wszystkich czynności w dniu śmierci. Wystarczył mi tylko kontakt telefoniczny w tym trudnym dla mnie dniu.

Jolanta Romińska napisał/a:

Jeśli pogrzeb może być ładny to taki właśnie był. Biuro Kalia bardzo profesjonalnie zajęła się nami w ten smutny czas. Pomocni luzie w załatwianiu spraw związanych z pogrzebem. Oprawa uroczystości pożegnania Teścia doniosła, a jednocześnie cicha i spokojna. Bardzo dziękujemy Wszystkim pracownikom biura Kalia

Dorota Szlachta napisał/a:

Dwukrotnie korzystalam z uslug zakladu pogrzebowego Kalia. Profesja w kazdej sprawie.

Iwona Parzniewska napisał/a:

W dniu 16 kwietnia tego roku Firma "Kalia" w sposób niezwykle kompetentny, kulturalny i elegancki poprowadziła w ostatnią drogę mojego zmarłego niespodziewanie, zaledwie 34- letniego Syna, Michała.Wszystko, co ustaliliśmy w kwestii oprawy i przebiegu uroczystości w kolumbarium na Cmentarzu Salwatorskim- od koloru auta,poprzez wieńce, znicz, baldachim- po bezbłędnie odegrany hejnał mariacki - było na najwyższym profesjonalnym poziomie. Polecam "Kalię" każdemu, kto szuka kultury, etyki zawodowej i realizacji tej trudnej usługi na najwyższym profesjonalnym poziomie.

Urszula Warchoł napisał/a:

W ten sposób chcę serdecznie podziękować za pomoc w organizacji pogrzebu mojego Taty. Wszystkie załatwienia świadczone były na najwyższym poziomie. Dziękuję Pracownicy z os. Wysokiego w Nowej Hucie za Jej pełen profesjonalizm. Pozdrawiam Państwa serdecznie.

Dominika Skibińska napisał/a:

Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie całej uroczystości a także za okazane nam w tych trudnych chwilach serce i dobro przez Pana właściciela. Jeszcze raz dziękuję.

Barbara Gierek napisał/a:

Tą drogą pragnę podziękować WSZYSTKIM PRACOWNIKOM Zakładu za ogromną pomoc w tak trudnej dla mnie chwili jak śmierć Męża. Od pierwszego spotkania kiedy przyjechano po ciało Męża do zakończenia uroczystości czułam dyskretną opieką Pracowników ZAKŁADU. Tyle empatii jak Oni nie ma chyba nikt profesjonalność w każdym momencie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko dobro którego od Was zaznałam w tak trudnych chwilach.

Ewa Ben z Rodziną napisał/a:

Bardzo serdecznie dziękujemy za profesjonalną i rzetelną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności dotyczących ceremonii pogrzebowej mojego Męża.

mariusz sosna napisał/a:

DZIEKUJE BARDZO ZA ORGANIZACJE POGRZEBU MAMY ORAZ ZALATWIENIE WSZELKICH FORMALNSCI , NAWET ZWIAZANYCH Z CENNA. DZIEKUJE BARDZO I POLECAM USLUGI TEJ FIRMY

Stanisław Kofin napisał/a:

Dziękuję bardzo w imieniu swoim i sióstr za organizację pogrzebu naszej mamy Wandy. Dziękuję właścicielowi i pracownikom Zakładu KALIA za profesjonalne,serdeczne,pełne szacunku podejście w tak trudnej chwili.Pogrzeb był piękny dzięki waszej pomocy. Dziękujemy.

Małgorzata Kilian napisał/a:

Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i sióstr za profesjonalne podejście do rodziny,wsparcie w trudnej chwili i okazany szacunek do zmarłego naszego Taty Mieczysława Szczepańskiego. Dziękujemy za miłą i ciepłą atmosferę w tak trudnej chwili...

Maria Mazurek napisał/a:

Dziękuję bardzo za profesjonalną obsługę już 5 pogrzebu. ZAWSZE BĘDĘ WAS POLECAĆ,ponieważ nigdy się nie zawiodłam. A miałam pogrzeby w Krakowie i 2x przewóz zwłok do Wodzisławia /70km od Krakowa/. Dziękuję bardzo Panom którzy obsługiwali pogrzeby mojej najbliższej Rodziny. Ostatnio męża 2013 i mojej mamy 2014.

ksawery rybiński napisał/a:

dziękuję za pochówek mojego taty

Agata I Grzegorz Musiał napisał/a:

CHCIELIBYŚMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA ORGANIZACJĘ POGRZEBU MOJEJ TEŚCIOWEJ. ORGANIZOWALIŚMY POGRZEB PO RAZ PIERWSZY, NIE WIEDZIELIŚMY CO I JAK. OD CZEGO ZACZĄĆ. CAŁA ZAŁOGA KALI OKAZAŁA SIĘ BARDZO POMOCNA. POMOGLI NAM WE WSZYSTKIM, W URZĘDACH, Z CMENTARZEM ITP. CAŁA ZAŁOGA KALII TO PROFESJONALIŚCI. w CAŁYM SWOIM ŻYCIU NIE SPOTKAŁAM TAKICH TAKTOWNYCH PROFESJONALISTÓW. MOŻNA NA NICH LICZYĆ W KAŻDEJ CHWILI. DZIĘKUJĘ SZCZEGÓLNIE PANI EDYTCE I KRYSTIANOWI ZA NIEOCENIONĄ POMOC WE WSZYSTKIM. KALIA ZAIMPONOWAŁA NAM TAK ŻE KAŻDY KOLEJNY POGRZEB WŁAŚNIE U NICH BĘDZIEMY ORGANIZOWAĆ BO INACZEJ SOBIE NIE WYOBRAŻAMY. POGRZEB BYŁ PIĘKNY, GODNY Z WIELKĄ CZCIĄ. DZIĘKUJEMY.

Beata Müller napisał/a:

Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałe, profesjonalne i pełne taktu zorganizowanie pogrzebu mojej matki Marii. Z pewnością będę polecać Państwa firmę.

Lucyna Dziedzic napisał/a:

Kiedy zmarła mama mojego męża , ja zajmowałam się wszystkimi sprawami związanymi z pogrzebem. Dobrze ,że trafiłam na Kalię .Dzięki radom Pani Edyty wszystko poszło sprawnie.Jako organizatorzy tego smutnego obrzędu , okazali się niezawodni.Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami i naszymi oczekiwaniami. Dziękuję właścicielowi i Pani Edycie i polecam Wam wszystkim Kalię.

Dorota HAPEK napisał/a:

Bardzo dziękuję właścicielowi i pracownikom Zakładu KALIA. Oraganizowali ostatnie pożegnanie mojego brata Janka. Serdeczność,takt i wielkie wsparcie bardzo mnie ujęło i pomogło w tych bardzo ciężkich chwilach. Szczególnie dziękuję Pani z ulicy Mazowieckiej i Panu Jarkowi. Najwyższy profesjonalizm i doświadcenie. Dziękuję.

Katarzyna Świtalska napisał/a:

Bardzo dziękuję w imieniu swoim i najbliższej rodziny za wszystko ,pomoc w wielu sprawach podejście ,cierpliwość. Gdy wpisywałam w internecie zakład pogrzebowy wyszedł mi jako pierwszy i zadz. i tak jak ludzie tu pisza to tak jest Ludzie którzy pomagaj w tej ciężkiej chwili sa o bardzo wielkim sercu. Bardzo Dziekuje

LUCYNA MEREK napisał/a:

Pochowałam najbliższą mi osobę MĘŻA. Fachowa, miła, profesjonalna i taktowna obsługa Zakładu Pogrzebowego "Kalia" pomogła mi godnie pochować MĘŻA. BARDZO DZIĘKUJĘ.

Rodzina Śp.Marii Smuda napisał/a:

Serdecznie dziękujemy za uczciwe podejście i nienaciąganie na dodatkowe koszty Profesjonalne przygotowanie i oprawa ceremonii na wysokim poziomie szczerze polecamy

Adam Biernat z rodziną napisał/a:

Dziękujemy za profesjonalną organizację, miłą i taktowną obsługę oraz szacunek dla zmarłego Taty.

Urszula Marcinkiewicz napisał/a:

Firma profesjonalna bardzo miła i serdeczna atmosfera podczas załatwiania tej smutnej dla każdego formalności serdecznie dziękuję

Artur Węgrzyn napisał/a:

Tak się złożyło, że w ciągu 4 miesięcy trzykrotnie korzystałem z usług firmy Kalia. Zawsze perfekcyjnie - wszystko idealnie. Nie musiałem myśleć o sprawach przyziemnych. Dziękuję Państwu.

Halina Pięta napisał/a:

Serdecznie dziękuje za bardzo sprawne załatwienie formalności, miłą obsługę i niezwykle profesjonalne zorganizowanie tej wyjątkowej dla mnie uroczystości- pożegnania mojej mamy.Dziękuje bardzo:)

Anna i Tadeusz Walkowicz napisał/a:

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu ukochanej Mamy. Polecamy wszystkim ten zakład, doceniamy rzetelność i uczciwość, oraz pełen profesjonalizm wszystkich pracowników biorących udział w ceremonii pogrzebu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Anna i Tadeusz Walkowicz.

Agnieszka Góra napisał/a:

Serdeczne podziękowanie..., naprawdę jestem pełna uznania.....gratuluję i pozdrawiam.

Joanna S. napisał/a:

Kiedy umarł mój dziadek, siostra zajmowała się wszystkimi sprawami związanymi z pogrzebem. Miała kontakt z Kalią. Pracownicy byli taktowni, zachowywali się z dużym wyczuciem. Za to dziękuję i dlatego polecam!

Elżbieta Tomasiak napisał/a:

Serdecznie dziękuje w imieniu swoim oraz rodziny na profesjonalną i rzetelną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności dotyczących ceremonii. Polecam wszystkim zakład przy ulicy Mazowieckiej w Krakowie

Katarzyna G-B napisał/a:

W imieniu całej rodziny chciałabym bardzo podziękować przede wszystkim za pomoc i szybkie załatwienie wszystkich formalności! Dziękuję również za uczciwość i polecam wszystkim, którzy po stracie najbliższej osoby nie mają głowy do martwienia się o formalności związane z jej godnym pożegnaniem.

Joanna Konopka napisał/a:

Jestem zadowolona a nawet zachwycona waszymi usługami. Bardzo ładnie obsłużyliście mnie .dziękuje z całego serca.

Helena Heloska napisał/a:

Jak umarł mój Mąż To ta firma okazała ogromną cześć dla jego ludzkiego ciała i dla mnie ogromne serce dziękuje za to wam moi drodzy Ja bedonc w kółku różańcowym raz jeszcze dziękuję

Urszula Grzesiak napisał/a:

Bardzo sprawnie,ciepła i miła atmosfera w tak trudnej chwili...DZIEKUJĘ!

Jakub Luczak napisał/a:

O samych usługach nic powiedzieć nie mogę, ale naprawdę świetnie przygotowana strona!

JAN napisał/a:

DZIEKUJE ZA TO WSPARCIE W TAKIEJ CHWILI

Iwona Les napisał/a:

NAPRAWDE BARDZO MILA OBSLUGA

Elżbieta Tomasiak napisał/a:

Serdecznie dziękuje w imieniu swoim oraz rodziny na profesjonalną i rzetelną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności dotyczących ceremonii. Polecam wszystkim zakład przy ulicy Mazowieckiej w Krakowie.

Elżbieta Stec napisał/a:

Byłam jedną z wielu i potraktowano mnie tak jak kogoś najbliższego.Bardzo,bardzo dziękuję za profesjonalne,sprawne i serdeczne załatwienie wszystkich formalności związanych ze śmiercią i pogrzebem mojego męża.Przede wszystkim wyrazy szacunku i podziękowań dla Państwa prowadzących zakład"Kalia"przy ul.Mazowieckiej14 za ich wysoką kulturę,życzliwość i wsparcie.

Barbara Krawiec napisał/a:

Bardzo miła obsługa dziękuję.

Krystyna Łada z dziećmi napisał/a:

"Dobre słowo leczy smutek" (Menander). Serdeczne podziękowania za bardzo profesjonalną obsługę i wsparcie w trudnych chwilach.

Marian napisał/a:

Pogrzeb bardzo mi sie podobał obsługa ubrana odpowiednio do uroczystości polecam bardzo zakład bo pomógł mi w trudnej dla nas wszystkich chwili POLECAM

Helena Krapczyńska napisał/a:

Ja i moj mąż jestesmy bardzo zadowoleni z całego przebiegu ceremonii...Było cudownie...Dzieki wam juz o nim zapomniałam...

Subo napisał/a:

Ciekawa organizacja, wszystko ładnie, chludnie - tak powinno być... Będę polecać...

Helena Heloska napisał/a:

Jak umarł mój Mąż To ta firma okazała ogromną cześć dla jego ludzkiego ciała i dla mnie ogromne serce dziękuje za to wam moi drodzy Ja będąc w kółku różańcowym raz jeszcze dziękuję

Dariusz Polaczyk napisał/a:

Serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz najbliższej rodziny za profesjonalne podejście do tego wyjątkowego dnia, i okazanie szacunku dla rodziny oraz zmarłego Mirosława Polaczyka.

Dodaj swoją opinię

Imię i nazwisko:

Treść: