Skontaktuj się z nami

Zakład pogrzebowy "Kalia"

Główna siedziba   (12) 423-30-48

ul. Mazowiecka 14
30-036 Kraków

Telefony czynne całą dobę

(12) 387-26-41
(12) 633-99-53

Opinie o nas

Sylwia Szlachta napisał/a:
Rzetelna obsluga pracownicy bardzo pomocni.Firma profesjonalna na kazdym etapie pogrzebu.Bardzo dziękuję Czytaj więcej

O firmie

Zakład pogrzebowy Kalia prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 1992 roku, co czyni nas jedną z najstarszych firm funeralnych w Krakowie.

 

W ciągu całej swej działalności pracownicy naszej firmy obsłużyli kilkanaście tysięcy pogrzebów. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat czyni nas profesjonalistami w naszej branży. Dysponujemy profesjonalną chłodnią z nowoczesnymi komorami, spełniającymi wszytkie standardy unijne oraz kameralną salą pożegnań w której można z godnością pożegnać osobę zmarłą. Kompleksowe usługi przez nas oferowane obejmują formalności w urzędach i zarządach cmentarzy, szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych i florystycznych . Przeprowadzamy ekshumacje, kremacje oraz zajmujemy się transportem międzynarodowym nowoczesnymi samochodami specjalistycznymi.

Możemy pochwalić się dużym uznaniem naszych klientów co zobowiązuje nas do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. Nasz pesonel z godnością i szacunkiem podchodzi do osób zmarłych oraz udziela wsparcia ich rodzinom w traumatycznych chwilach. Indywidualnie traktujemy każdego klienta a rutyna w naszej misji jest nam obca.

 

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygoniu 24 godziny na dobę choć życzymy Państwu abyśmy nie byli potrzebni.